Zmena informácií o vašom účte

Obsah článku:

Dôležité

Uistite sa, že sú všetky údaje aktuálne, keďže bez nich nemôžeme overiť vašu identitu. V prípade, že chcete niektoré informácie zmeniť, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory prostredníctvom e-mailu: podpora@sumup.sk.

Zmena e-mailovej adresy

Pre zmenu e-mailovej adresy, ktorá je s vaším SumUp účtom spojená, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory prostredníctvom e-mailu. E-mail odošlite z adresy, ktorú ste zadali pri registrácii. V správe nezabudnite uviesť svoju novú e-mailovú adresu.

Ak už k svojej starej e-mailovej schránke nemáte prístup alebo e-mail nemôžete odoslať z iného dôvodu, prosím, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory telefonicky.

Zmena telefónneho čísla

Pre zmenu vášho telefónneho čísla nám prostredníctvom e-mailu zašlite kópiu účtu za telefón alebo snímku online portálu vášho mobilného operátora. Na dokumente, ktorý nesmie byť starší ako 6 mesiacov, sa musí nachádzať vaše meno, telefónne číslo a dátum.

Dôležité

Zmena vášho telefónneho čísla nijako neovplyvní váš platobný terminál alebo transakcie. Je však dôležité, aby sme vaše aktuálne telefónne číslo mali v našej databáze.

Zmena adresy

Pre zmenu vašej adresy nám prostredníctvom e-mailu zašlite výpis z vášho bankového účtu alebo účet za energie, na ktorom sa nachádza vaša aktuálna adresa.
Vašu adresu zmeníme až po tom, čo príslušný dokument obdržíme.

Zmena obchodného mena

Pre zmenu vášho obchodného mena nám prostredníctvom e-mailu zašlite kópiu vášho živnostenského listu alebo iného oficiálneho potvrdenia o existencii vašej spoločnosti (s obchodným menom, ktoré požadujete). Vaše obchodné meno následne zmeníme v našej databáze.

Uzatvorenie účtu

Ak si prajete svoj účet uzatvoriť, prosím, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory.

 

 

Pomohol Vám tento článok?

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Kontaktujte nás

Články v tejto sekcii