Kot trgovec SumUp se morda sprašujete, kaj bližajoči se rok za brexit pomeni za vas. Zagotavljamo vam, da smo poskrbeli za vse. Zavedamo se, kako pomembno je nemoteno poslovanje za naše trgovce, zato smo sprejeli vse potrebne ukrepe in tako zagotovili, da ne boste občutili nobenih prekinitev pri zagotavljanju storitev strankam in pri tem, kar radi počnete – vodenju vašega posla.

Imate kljub temu še kakšno vprašanje? Potem berite dalje …

Sem trgovec v ZK, kaj se bo zgodilo po brexitu?

Poslovanje bo potekalo brez sprememb. Trenutno poslujemo po vsej EU na podlagi licence ZK, ki bo po brexitu še naprej zajemala trgovce v ZK in s tem našim trgovcem zagotavljala potrebna orodja za uspeh pri delu, ki ga radi počnejo. Vsem našim trgovcem v ZK zagotavljamo, da ne bo prišlo do motenj v storitvi. Združeno kraljestvo bo še naprej eden največjih in najbolj cenjenih trgov družbe SumUp, prav tako pa v letu 2019 načrtujemo tudi širitev naše ekipe v ZK, da bomo lahko več kot 100.000 našim britanskim trgovcem zagotovili še boljšo storitev.

Sem evropski trgovec s sedežem zunaj ZK, kaj naj pričakujem, ko se bo zgodil brexit?

Znova želimo poudariti, da bo poslovanje potekalo brez sprememb. Naše ekipe so sprejele vse potrebne ukrepe za nemoteno storitev po brexitu – ne glede na to, v kakšni obliki bo brexit uresničen. Kot finančno tehnološko podjetje, prisotno v več kot 30 državah, imamo močno omrežje po vsem svetu. Neprestano pridobivamo in posodabljamo licence za finančno poslovanje v številnih različnih teritorijih in regijah. Ponujene so nam bile različne možnost izbire, da bi za vas zagotovili nemoteno storitev. Vse naše stranke bomo pravočasno na pregleden način obvestili, ko bodo znane novosti.

Je bil ta sklop koristen?

Niste našli kar ste iskali?

Kontaktirajte nas

Članki v tem oddelku