Poštovné

Za doručenie nebudete platiť absolútne nič.

Doba doručenia

Objednávku spracujeme a odošleme hneď po tom, čo od vás obdržíme platbu. Po odoslaní budete môcť aktuálny stav zásielky skontrolovať pomocou odkazu, ktorý vám zašleme prostredníctvom e-mailu a SMS. Štandardná doba doručenia je 3 – 5 pracovných dní.

Poznámka: bankový prevod na náš účet môže trvať až 3 pracovné dni.

Kontrola stavu zásielky

Aktuálny stav zásielky budete môcť skontrolovať na webovej stránke prepravcu hneď po tom, čo vám prostredníctvom e-mailu alebo SMS zašleme špeciálny odkaz.

Ak vás kuriér nezastihne, zásielka môže byť doručená na miesto, kde ju je potrebné vyzdvihnúť. Viac informácií o vyzdvihnutí zásielky vám poskytne príslušný prepravca. Prosím, nezabudnite, že nevyzdvihnutá zásielka bude odoslaná späť k nám. Ak takáto situácia náhodou nastane, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory.

Ak si myslíte, že došlo k strate vašej zásielky, kontaktujte priamo prepravcu.

Zmena dodacej adresy

Ak sa po potvrdení objednávky rozhodnete zmeniť dodaciu adresu, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory.

Po prvom pokuse o doručenie kontaktujte priamo príslušného prepravcu. Prepravcovi poskytnite informácie slúžiace na sledovanie zásielky a požiadajte o zmenu dodacej adresy.

Faktúra za platobný terminál

Po potvrdení nákupu vám na e-mailovú adresu, ktorá je priradená k vášmu SumUp profilu, zašleme faktúru za platobný terminál. Ak potrebujete ďalšiu kópiu faktúry, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory.