Omejitev za transakcijo

S kartičnimi čitalci lahko izvedete transakcijo za katerikoli znesek.

Toda zaradi varnostnih tveganj, povezanih s plačili na daljavo, smo dodali limite za transakcije, ki so odvisni od vrste vaše poslovne dejavnosti. Naša ekipa za podporo vam bo pomagala pri določanju teh limitov za plačila na daljavo za vaš profil SumUp.

Omejitev za potrditev

Kot plačilna intistucija, regulirana s strani Centralne banke Irske, smo dolžni preveriti, ali ste oseba, ki je registrirana v profil SumUp in da ste glavni stik za vaše podjetje.

To pomeni, da ko dosežete omejitev za potrditev, ki velja ob prometu nad 500 €, ne boste mogli več opravljati transakcij, razen če potrdite svoj profil. Ne skrbite, v večini primerov je preverjanje hiter in avtomatski proces.

Potrditev poteka tako:

  1. Po prijavi bo sprožen eKYC (elektronsko poznavanje stranke). To je postopek, ki se uporablja tako za preverjanje naslova kot identitete. Večina podjetij je v sklopu tega postopka potrjena samodejno.

  2. Če vas ne bomo samodejno preverili, boste od nas prejeli obvestilo, da v aplikacijo SumUp naložite sliko vašega osebnega dokumenta.

    Prosimo upoštevajte: Dokumente morate predložiti le, če mi to od vas zahtevamo. V nekaterih primerih bomo morda potrebovali dodatne dokumente, povezane s podjetjem, odvisno od vrste vaše poslovne dejavnosti.

Opomba:

Preverjanje vašega profila SumUp lahko traja nekaj dni. Če menite, da boste hitro presegli omejitev, se čim prej obrnite na našo ekipo za podporo – pomagali vam bomo pospešiti postopek potrditve.

Oglejte si ta članek o tem, kako naložiti svoje dokumente.