Kaj naj storim, če kartični čitalec izgubim ali pa mi ga ukradejo

Če vam kartični čitalec SumUp ukradejo ali pa ga izgubite, to čim prej sporočite naši ekipi za podporo. Tako bodo lahko kartični čitalec blokirali in preprečili morebitno zlorabo.

Zagotavljanje varnosti podatkov

Kartični čitalec SumUp Air nemudoma šifrira in nato pošlje vse podatke o kartici, s čimer poskrbi, da nobeni nezaščiteni občutljivi podatki niso shranjeni v čitalcu med postopkom transakcije ali po njem.

Poleg tega nobeni občutljivi podatki o kartici niso shranjeni v nobeni mobilni napravi. To pomeni, da če vam mobilni telefon ali kartični čitalec ukradejo ali pa ga izgubite, bodo vaši podatki na varnem.

Naša ekipa nenehno posodablja naše sisteme in tako zagotavlja ustrezno raven zaščite vaših občutljivih podatkov. Izvajamo vse potrebne preventivne ukrepe, vključno z rednim preizkušanjem, ki ga opravljajo naše usposobljene notranje in zunanje ekipe, saj želimo na ta način čim bolj zaščititi naše sisteme in vaše podatke.

Priskrbite si nov kartični čitalec

Nov kartični čitalec lahko naročite v spletni trgovini ali v profilu SumUp. Račun lahko nato pošljete svoji zavarovalnici.