Dokumenti za potrditev vašega računa

SumUp je kot plačilna institucija je avtoriziran s strani britanske Financial Conduct Authority (FCA). Zato moramo potrditi, da ste kot posameznik, ki ima registriran račun pri SumUp hkrati tudi glavni kontakt vašega podjetja.

Kako lahko potrdim moj račun?

Prejeli boste email s strani naše ekipe za uvajanje, v katerem vas bomo prosili za sken, kopijo ali fotografijo sledečih dokumentov:

  • Osebne izkaznice (npr. vašega potnega lista, ki vključuje stran z vašo sliko in podpisom, ali obojestransko kopijo vaše osebne izkaznice).
  • Potrdilo o domačem naslovu (potrdite ga na primer z računom za vodo, elektriko, telefon ali kopijo vašega bančnega računa). Dokument ne sme biti starejši od šestih (6) mesecev in mora biti napisan na vaše ime in vaš naslov in ne na ime oziroma naslov vašega podjetja.

Opomba: Tekom postopka potrjevanja vašega računa lahko zahtevamo dodatne dokumente. K temu sodi denimo potrdilo o poslovanju v obliki spletne strani podjetja, poslovnih kartic ipd.

Prosimo vas, da dokumente naložite neposredno na SumUp spletno stran sumup.me. Da najdete podatke o vašem računu, kliknite na vaše ime v zgornjem levem kotu. Izberite "Račun", nato kliknite na "Dokumenti".

Tu lahko naložite vaš osebni dokument v razdelek "Pravna identifikacija" ("Legal identification"), potrdilo o domačem naslovu pa v razdelek "Potrdilo o naslovu" ("Proof of Address"). Ko boste naložili dokumente, jih bo naša ekipa potrdila, in vam poslala povratno sporočilo prek e-pošte.

Kakšne so zahteve za te dokumente?

Identifikacija

  • Osebni dokument mora biti veljaven. Imeti mora tudi jasno sliko upoabnika naše storitve.
  • Ime registrirano pri SumUp mora biti enako na vseh dokumentih, ki nam jih boste poslali.

Format

  • Če je stran s podpisom v vašem potnem listu ločena od strani, na kateri so vaši podatki in vaša fotografija, prosimo pripnite še to stran.
  • Vsi dokumenti morajo biti jasno razločni in v celoti naloženi v optimalni kvaliteti (primerne velikosti).

Dokumenti oziroma slike morajo biti manjši od 10MB. Če jih zaradi velikosti ne morete naložiti neposredno prek naše strani, prosimo pošljite elektronsko pošto naši službi za uvajanje).

Je bil ta sklop koristen?

Niste našli kar ste iskali?

Kontaktirajte nas

Članki v tem oddelku